MATABA + KONKURS

Nareszcie nadszedł czas na podzielenie się z Wami, nad czym pracowałam wraz z moimi najbliższymi przez ostatnie miesiące. Tak, miesiące – bo niestety łącząc nasz plan z pracą w korpo, termin rozpoczęcia działalności wypadł nieco później, niż byśmy sobie tego życzyli. Cóż, najważniejsze, że pomalutku wszystko szło cały czas do przodu 🙂 i wyczekany, wypieszczony… już jest! Z ogromną dumą przedstawiam sklep internetowy MATABA!

Co znajdziecie w sklepie? Przede wszystkim torebki damskie, ale nie jest wykluczone, że z czasem asortyment się powiększy. Torebkami, od których wszystko się zaczęło i które uważamy za swoistą „wizytówkę” sklepu, są torby jutowe i zakupowe w 100% szyte ręcznie (przez moją zdolną Mamę :)). Z naturalnych materiałów, ekologiczne i w dodatku nie ma dwóch identycznych. W ofercie jednak nie mogło zabraknąć również klasyki, dlatego postanowiliśmy uzupełnić ją o eleganckie i ponadczasowe modele ze skóry i ekoskóry. Czyli – dla każdego coś dobrego!

MATABA jest dla mnie taką perełką, pierwszym przedsięwzięciem, w które tak się zaangażowałam poza pracą na etacie i wiążę z nim dość duże nadzieje. Każdy z nas miał swój ogromny wkład i można śmiało powiedzieć, że MATABA jest też połączeniem naszych pasji: do szycia, mody, marketingu, blogowania. I jest też takim pierwszym eksperymentem, dzięki któremu wciąż się uczymy i dowiadujemy nowych rzeczy. Dla mnie największym wyzwaniem było ogarnięcie zdjęć wszystkich torebek. Długie godziny w mini studiu fotograficznym zorganizowanym w domu („uszy jej oklapły! Wypchaj ją czymś… może z drugiej strony?”) i całe dnie obrabiania w photoshopie, a efekty i tak ciągle nie były zadowalające. Cóż, doświadczenia nabywa się podczas pracy i mam nadzieję, że z czasem będą coraz lepsze 🙂 A no właśnie, mam do Was taką prośbę – jeśli podczas zapoznawania się ze stroną zauważycie, że cokolwiek nie działa tak jak powinno lub czegoś brakuje – będę wdzięczna za uwagi!


 KONKURS

Pomyślałam sobie, że otwarcie MATABY będzie dobrą okazją na zorganizowanie pierwszego konkursu na moim blogu. Konkurs na kreatywność, czyli taki jak sama lubię najbardziej. Mam nadzieję, że jego forma przypadnie Wam do gustu 🙂

ZASADY:

 • Polub stronę MATABA i Anna at Heart na facebooku
 • Udostępnij zdjęcie konkursowe
 • Wybierz swoją wymarzoną torbę z kategorii torby zakupowe lub torby jutowe
 • Przekonaj nas, dlaczego wybrana torba ma trafić właśnie do Ciebie. Gdzie byś się z nią wybrała? Może masz pomysł na stylizację ze swoją wymarzoną torbą? Co lubisz w stylu eko? Uwaga: forma uzasadnienia jest zupełnie dowolna! Opis, kolaż, rysunek… zaskocz nas!
 • Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać na adres: kontakt@mataba.com.pl, w tytule wiadomości wpisując „KONKURS”. Poprawne zgłoszenie powinno zawierać pracę konkursową, link do wybranej torby oraz imię i nazwisko/nick pod jakim polubiłaś strony i udostępniłaś zdjęcie na facebooku.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

 • Konkurs trwa od 04.10.2014 do 19.10.2014 Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na blogu MATABA oraz profilach na facebooku: MATABA oraz Anna at Heart. Zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej mailowo oraz poproszeni o podanie danych adresowych w celu wysyłki nagród.

NAGRODY

Zwycięzcą zostaje osoba, która spełniła wszystkie kryteria opisane jako „zasady”, a jej praca zostanie uznana za najbardziej kreatywną.

 • 1 miejsce: wybrana torba z kategorii torby zakupowe lub torby jutowe
 • 2 i 3 miejsce: upominek – niespodzianka.

Powodzenia!

 • bardzo podobają mi się torby zakupowe 🙂

  zastanowię się nad odpowiedzią na pytanie konkursowe 🙂

 • Ogromnie gratuluje Ci startu z własną marką! To cudne patrzeć, jak wiele kobiecych interesów powstaje, rozwija się, wręcz rozkwita – gorąco trzymam kciuki za powodzenie i kibicuję w dalszych krokach 🙂

  • Bardzo dziękuję za miłe słowa! Skromnie dodam, że to nie tylko moja zasługa – Mąż i rodzice też dzielnie pracowali 🙂 kciuki na pewno się przydadzą, bo po starcie czas na tą jeszcze trudniejszą część, czyli pozyskiwanie pierwszych klientów 😀

 • Gratuluję 🙂 zapowiada się genialnie! Trzymam kciuki za sukces i idę pooglądać torby 🙂

  • Dziękuję! Liczę, że się spodobają 😉

   • Tak, są świetne! Zwłaszcza te duże duże 🙂

 • Daria Majewska

  Już lecę przeglądać waszą ofertę ! Super pomysł 🙂

  • Daj znać, czy coś przypadło Ci do gustu 😉