Pewnie już znacie akcję SHARE WEEK z poprzednich edycji, a jeśli nie znacie, to zajrzyjcie do Andrzeja. U niego znajdziecie opisane wszystkie zasady 🙂 w dużym uproszczeniu: raz do roku autorzy polecają ulubionych autorów. Po zakończeniu akcji Andrzej robi podsumowanie, a my gratulujemy tym najbardziej popularnym i odkrywamy nowe inspirujące miejsca w sieci. U mnie będzie krótko i treściwie – prezentuję autorki trzech blogów, na które najchętniej zaglądałam w ciągu ostatnich miesięcy.

997

WYRWANE Z KONTEKSTU

Asi chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać. Jestem wierną czytelniczką od samego początku, jej teksty nieustannie mnie bawią, zaskakują, dają do myślenia. Cenię za celne uwagi i zmysł obserwacji, podziwiam nieszablonowy styl pisania.

998

ALCHEMIA KOBIECOŚCI

Gosia jest moją niekwestionowaną mistrzynią w opisywaniu kobiecego wnętrza. Jej posty zawsze są pełne ciepła i mądrości, dodają otuchy i odwagi. Dzięki lekturze jej bloga mogę zastanowić się nad własnym charakterem, emocjami, zasadami jakie powinny panować w trwałym, pełnym miłości związku.

999

MATKA PREZESA

Spodobał mi się cięty język Noemi, jej bezpośredniość i poczucie humoru. Na swoim blogu porusza tematy związane z rodzicielstwem, które dla mnie są bardzo na czasie. Mamy również jedną cechę wspólną: obie jesteśmy mamami wcześniaków. Noemi zaimponowała mi swoją siłą, odwagą, otwartością w mówieniu o trudnych chwilach i przeszkodach w cieszeniu się macierzyństwem.

Oczywiście blogów, które lubię i często odwiedzam jest znacznie więcej, jednak powyższe trzy to dla mnie absolutne perełki 🙂 jeśli jakimś cudem jeszcze ich nie znacie – koniecznie klikajcie i nadrabiajcie!


Ponieważ to już ostatni post na blogu przed Wielkanocą, chciałabym skorzystać z okazji i życzyć Wam przede wszystkim… wiosny! Takiej prawdziwej, pachnącej, pełnej słońca i kwiatów. Niech najbliższe dni przyniosą radość, uśmiech i wzajemną życzliwość. Poświęćcie chwilę na refleksję, kosztujcie pysznych potraw i korzystajcie z każdej chwili spędzonej z najbliższymi! Ładujcie baterie 🙂

Ja prawdopodobnie w najbliższym czasie będę offline, również mam zamiar cały swój czas poświęcić rodzinie (to pierwsze Święta Wielkanocne, które spędzamy z Synkiem!). Polecam jednak śledzić profil na Instagramie, na pewno pojawią się jakieś świąteczne migawki. Do napisania!