„BURSZTYNOWY ANIOŁ” – PREMIERA + KONKURS!

3…2…1… już! Wciąż nie mogę uwierzyć w to wszystko, co właśnie się dzieje. Zawsze śledziłam strony wydawnictw, wyczekiwałam nowości, czytałam książki ulubionych autorów, dyskutowałam o nich, pisałam recenzje. A teraz role jakby się odwróciły – dziś moja książka trafiła na półki księgarni, a ja z radością (ale i lekką tremą) śledzę wszystkie informacje pojawiające się w sieci na jej temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czego możecie się spodziewać po lekturze „Bursztynowego”, to zachęcam do przeczytania poniższych recenzji. Dziewczyny naprawdę pięknie i wyczerpująco opowiedziały o książce i swoich wrażeniach 🙂

LITERACKI ŚWIAT CYRYSI
SUBIEKTYWNIE O KSIĄŻKACH
KĄCIK Z KSIĄŻKĄ
KSIĄŻKI MONI
KSIĄŻKI W ETERZE

Cóż jeszcze mogę napisać? Jestem dumna i szczęśliwa. Mam do tej historii ogromny sentyment i cieszę się, że dzięki Wydawnictwu Zysk i S-ka ujrzała światło dzienne. Moim celem było stworzenie ciepłej, kobiecej powieści, ale zależało mi też na tym, aby pomiędzy stronami ukryć pewne przesłanie – ufam, że mi się to udało, a Wy miło spędzicie przy niej czas. Dziś dotarła do mnie przesyłka z egzemplarzami autorskimi  i muszę przyznać, że wzruszyłam się po jej otwarciu. Tak to wyglądało (oczywiście niedługo postaram się o lepsze zdjęcia ;)) :

Książka jest przepięknie wydana, jestem totalnie zauroczona okładką, jak i „środkiem”, który doskonale z nią współgra. Zresztą, co ja będę opowiadać, przekonajcie się sami! Gorąco zachęcam do lektury i dzielenia się Waszymi opiniami.

*** KONKURS ***

Z okazji premiery „Bursztynowego Anioła” mam dla Was niespodziankę – konkurs na Facebooku, w którym możecie wygrać własny egzemplarz z autografem 🙂 zasady są bardzo proste:

– Polub Anna Tabak – autorka oraz Zysk i S-ka Wydawnictwo

– Przekonaj mnie, że książka powinna trafić właśnie do Ciebie. Dlaczego chciałabyś ją przeczytać? Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym.

– Konkurs trwa do 06.03.2017. do północy. Wyniki w Dzień Kobiet!

Nie jest to warunek konieczny, ale będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz post konkursowy/zaprosisz do udziału znajomych.

Powodzenia!