CO NA BLOGACH? #6

Opowiadajcie, co u Was słychać? Jak sobie radzicie z listopadową aurą? Ja muszę przyznać, że nie najlepiej. Chłód, mniej słońca – to zawsze gorzej wpływa na moje samopoczucie. Dodatkowo Synek bardzo boleśnie przechodzi ząbkowanie i funduje mi nieprzespane noce. Ale nie daję się! Piszę, czytam, oglądam, staram się mimo wszystko wycisnąć jak najwięcej z każdej wolnej chwili i nie zaniedbywać bloga. Dzisiejszy wpis powinien być w sam raz na ponure dni: jest o książkach, o dzieciach, jest coś do posłuchania i do pośmiania się. Dobrze mi się go tworzyło 🙂 mam nadzieję, że i Wy miło spędzicie czas klikając.

  • Na początek kolejna odsłona akcji „Czytaj z nami”. Tym razem u Marty, wraz z dwoma innymi blogerkami opowiadamy o książkach, które na długo zapadają w pamięć. Ciekawi, jakie tytuły wybrałyśmy? KLIK.
  • Podczas drugiej edycji wymiany książkowej upolowałam 6 książek. Jestem bardzo zadowolona i wciąż pozostaję pod wrażeniem tego, jak sprawnie udało się organizatorkom wszystko ogarnąć. U Madzi znajdziecie podsumowanie: KLIK.
  • O czytaniu malutkim dzieciom. Czy to ma sens? Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to Ola na pewno je rozwieje 🙂 ja popieram całym sercem! KLIK.
  • A skoro już jesteśmy przy książkach to zerknijcie jeszcze, jakie cudne zakładki tworzy Weronika. Może ktoś skusi się na liska? KLIK.
  • Kolejna bardzo wartościowa kampania: „Przerwij Krąg Milczenia – Blogerki Przeciwko Przemocy Psychicznej W Związku”. Polecam śledzić i udostępniać, bo nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem gdzieś w najbliższym otoczeniu nie znajduje się osoba, która potrzebuje pomocy: KLIK.
  • Tekst, który sama powinnam wziąć sobie do serca i przestać narzekać na ten listopad 😉 „Przyciągasz do siebie dokładnie to, o czym myślisz. Dokładnie to, w co wierzysz. Dokładnie to, co zasilasz swoimi emocjami”. KLIK.
  • Dla wszystkich mam, które po całym dniu z maluchem padają ze zmęczenia. Gwarantuję, że po przeczytaniu tego tekstu pomyślicie: „niech biega i rozrabia jak najwięcej”. KLIK.
  • O modzie i urodzie. Czyli coś co łatwo zbagatelizować, a co ma ogromny wpływ na nasz wygląd i samopoczucie: dobrze dobrana bielizna. Dorota wyczerpująco o rodzajach i rozmiarach biustonoszy: KLIK.
  • Za oknem zimno, a w sypialni… nie musi być zimno 😉 10 piosenek, które na pewno skutecznie podniosą temperaturę: KLIK.
  • Na poprawę humoru – dziecięce rysunki, a rzeczywistość. Mewa mnie rozwaliła: KLIK.

To by było na tyle. Dajcie znać, czy znaleźliście wśród linków coś dla siebie. A może Wy podrzucicie mi coś wartego uwagi? Dobra muzyka mile widziana!