PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ – II EDYCJA

W kwietniu miała miejsce międzyblogowa wymiana książkowa, podczas której udało mi się upolować kilka świetnych książek. Promowanie czytelnictwa, porządek na regałach, nowe perełki do kolekcji, możliwość poznania wspaniałych ludzi… ta akcja ma same zalety. To oczywiste, że bez wahania zgłosiłam swoją chęć udziału w drugiej edycji. Organizatorkami są Madzia i Dagmara i po szczegóły polecam zajrzeć właśnie do nich. Ja poniżej przedstawiam w skrócie zasady:

 • W wymianie mogą brać udział zarówno blogerzy, jak i czytelnicy nieposiadający blogów. Zainteresowała Cię któraś z proponowanych przeze mnie książek? Skontaktuj się ze mną zostawiając komentarz pod tym wpisem. Podrzuć linka do swojego wpisu z listą książek do wymiany lub zaproponuj tytuły, które możesz zaoferować w zamian.
 • Na priv (mój mail: kontakt@annatabak.pl) dobijamy targu i wymieniamy się adresami do wysyłki, a ja wykreślam książkę z listy. Książki wysyłamy listem poleconym.
 • Jeśli spodobała Ci się idea „PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ”, koniecznie poinformuj o niej swoich czytających znajomych!
 • Akcja trwa od 1 do 7 października 2016.
 • Na koniec wszyscy chwalimy się na FB swoimi łupami 🙂 Mile widziane zdjęcia oraz otagowanie #przeczytajipodajdalej2, @savethemagicmoments i @socjopatka.pl.

Myślę, że wszystko jasne, jeśli jednak macie jeszcze  jakieś pytania to oczywiście jestem do Waszej dyspozycji. Poniżej 10 książek, które wybrałam na wymianę. Wszystkie warte uwagi, na pewno się nie rozczarujecie! Pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy 🙂

411

412

 1. „Pewnego dnia” Emily Giffin, stan bdb.
 2. „Skradziona” Clara Sanchez”, stan bdb.
 3. „Jezioro marzeń” Kim Edwards, lekko uszkodzona okładka z tyłu (rozdarcie ok 2 cm).
 4. „Fanaberie” Jolanta Wrońska, stan bdb.
 5. „Niegrzeczna” Sheila O’Flanagan, stan bdb.
 6. „Smażone zielone pomidory” Fannie Flagg, stan bdb.
 7. „Solo” William Boyd, stan bdb.
 8. „Zatoka trujących jabłuszek” Monika Szwaja, stan bdb.
 9. „Dobre wieści” Dana Perino (egzemplarz recenzencki), stan bdb.
 10. „Dziewczyna sponsora” Susan Donovan, stan bdb.

To jak – wymienimy się? 🙂