PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ – IV EDYCJA

To już IV edycja wymiany książkowej, więc pewnie doskonale wiecie o co chodzi 😉 a jeśli nie wiecie, to polecam zapoznać się z regulaminem w wydarzeniu, lub zajrzeć do organizatorek, które po raz kolejny odwalają kawał dobrej roboty: Madzi i Dagmary. Kilka najistotniejszych informacji:

– akcja trwa od 01.10. do 10.10.2017,

– w komentarzach piszemy które książki nas interesują, a na priv ustalamy sposób wysyłki i wymieniamy się adresami – możesz do mnie napisać na facebooku lub wysłać maila,

– na koniec akcji wszyscy chwalimy się na fb/instagramie swoimi łupami (czyli zdjęcie plus #przeczytajipodajdalej4 i oznaczenie organizatorek).

Przyznaję, że planowałam odpuścić sobie tą edycję. Czasu mam niewiele i niedługo będzie go jeszcze mniej, a stosiki do przeczytania nie maleją. Nie wspominam nawet o tych zbiorach na czytniku… no ale jak bym mogła?! No jak?! Kolejna edycja przecież dopiero na wiosnę! Zresztą te emocje, polowanie… to uzależnia 😉 Wybrałam więc do wymiany 9 książek, które czytałam z prawdziwą przyjemnością, ale do których już nie będę wracać. Stan wszystkich oceniam na bdb.

  1. „November 9” Colleen Hoover Wymienione na „Ta chwila” z Ola Romańska
  2. „Będziesz tam?” Guillaume Musso Wymienione na „Kolekcjonerkę perfum” z Podróż przez życie
  3. „Ogród małych kroków” Abbi Waxman Wymienione na „Odzyskać utracone” z Uśmiech w oczach
  4. „Zostań, jeśli kochasz” Gayle Forman Wymienione na „Oczy wilka” z Dominika Szymańska
  5. „Siedem spódnic Alicji” Joanna Jurgała-Jureczka Wymienione na „Trzy i pół sekundy” z Moderna
  6. „Ostre cięcie” Max Allan Collins Wymienione na „Pod skórą” z Bardziej lubię książki niż ludzi
  7. „Niewidzialny” Mari Jungstedt Wymienione na „Kaznodzieję” z Myśli zaczytanej
  8. „Gdzie jest Mia?” Alexandra Burt Wymienione na „Pani Einstein” z CreaDiva
  9. „Zaklinacz czasu” Mitch Albom Wymienione na „Dziewczyna, którą kochałeś” z Nowy akapit

Sama szukam takich lektur, które aż kipią od emocji, od których nie można się oderwać, po których będę miała takiego prawdziwego książkowego kaca. Lubię wątki miłosne, nie boję się trudnych tematów, cenię sobie umiejętnie zbudowane napięcie. Chętnie przygarnę więc romanse, dobre kobiece obyczajówki, kryminały/thrillery. A może przekonacie mnie do jakiegoś reportażu lub biografii? Jestem otwarta na propozycje 🙂

To jak? Wymienimy się?