A CO Z BIŻUTERIĄ?

Zaplanowałam sobie wpis na zupełnie inny temat, ale jak zwykle utknęłam na Pintereście. Dlatego zamiast moich mądrych przemyśleń, uraczę Was dziś po prostu tym, co kobiety lubią najbardziej.

Na początek pytanie: w jaki sposób przechowujecie swoją biżuterię? Przyznaję się, że u mnie nie wygląda to zbyt dobrze… Jeśli chodzi o kolczyki to mam względny porządek, leżą sobie jako tako posegregowane w drewnianym pudełku z przegródkami (po herbacie). Natomiast różnego rodzaju łańcuszki, bransoletki, ozdoby do włosów… cóż, chyba wystarczy jak napiszę, że znalezienie czegokolwiek przed wyjściem z domu zajmuje mi masę czasu.

Szukając inspiracji, zwracałam uwagę głównie na pudełka/szufladki/szkatułki – bo są praktyczne, biżuteria się nie kurzy, nie plącze itp. Internet jednak znów mnie zaskoczył, a mianowicie przekonałam się, że biżuteria wyeksponowana w niebanalny sposób może być świetnym elementem dekoracyjnym. Mnie najbardziej przypadła do gustu rama z koronką lub haczykami i szklany słój. Ten ostatni wykorzystałabym również do przechowywania lakierów do paznokci.

201

212

206

205

217

213

216

218

204

210

Macie jakieś inne, ciekawe sposoby na przechowywanie ulubionej biżuterii? Może jakieś własne projekty DIY? Koniecznie podzielcie się w komentarzu!

Źródło zdjęć: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.