CO NA BLOGACH? #2

Na zewnątrz szaro, buro i ponuro, szykuje się więc piątek (a może i cały weekend?) pod kocykiem. Co robić? Czytać!  Poniżej 10 linków, z którymi warto się zapoznać. Ciekawostki, dobre rady, przepisy, ładne zdjęcia… każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

  • Ciąża to dla kobiety czas piękny, ale i trudny. A facet… cóż, zwykle chciałby wspierać jak tylko może, ale trudno go winić, jeśli czasami nie ogarnia. Fajny, luźny tekst dla panów, który pomoże im ogarnąć trochę bardziej: KLIK.
  • Obiecywałaś sobie, że w tym roku ostro weźmiesz się za siebie i na pewno latem będziesz paradować po plaży w bikini w rozmiarze XS? I urlop zbliża się wielkimi krokami, a to wymarzone XS nadal jest równie odległe, jak było kilka miesięcy temu? Monika podpowiada, co mogło pójść nie tak: KLIK
  • Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za truskawkami. Ale teraz wszystko się zmieniło, Maleństwo stanowczo domaga się truskawek 😉 u Doroty 5 prostych przepisów na truskawki: KLIK.
  • Dwa lata temu każdą wolną chwilę poświęcałam na szukanie ślubnych inspiracji. Fryzury, bukiety, torty, sesje plenerowe… Mój ulubiony blog ślubny, który jest prawdziwą kopalnią pomysłów (i pięknych zdjęć), może komuś się przyda: KLIK.
  • Co czytać dzieciom? To, co i nam czytali rodzice. 10 ponadczasowych książek, które sama wspominam z ogromnym sentymentem i jeszcze na pewno do nich wrócę: KLIK.
  • Jeśli chodzi o kompletowanie wyprawki dla Maleństwa, to jestem w lesie, ciągle wydaje mi się, że jest na to jeszcze dużo czasu. Ale nigdy nie jest za wcześnie, żeby zrobić sobie listę i zastanowić się, czego będziemy potrzebować: KLIK.
  • Gdy przypomnę sobie, jak wyglądało moje CV kilka lat temu… wstyd 🙂 a byłam taka dumna! Czasami po prostu sami nie dostrzegamy, jakie błędy popełniamy starając się o wymarzone stanowisko. Garść dobrych rad, które na pewno przydadzą się wszystkim poszukującym pracy: KLIK.
  • Jak szybko i łatwo stworzyć romantyczny klimat na balkonie? Ania inspiruje – wystarczy kilka słoików, sznurek i świece: KLIK.
  • Są tu jacyś miłośnicy chodzenia po górach? Ja co prawda od gór wolę morze, ale takie widoki i na mnie robią ogromne wrażenie. Nasze Tatry w obiektywie: KLIK.
  • Pierwsze upalne dni już za nami, dlatego na koniec ważna rzecz. Prawnik rozwiewa wątpliwości – jak się zachować, gdy w gorący dzień zobaczymy dziecko lub zwierzę zamknięte w samochodzie: KLIK.

A może i Wy ostatnio natknęliście się w sieci na coś wartego uwagi? Zachęcam do linkowania w komentarzach 🙂 miłego weekendu!