CO NA BLOGACH? #4

Mniej mnie tu ostatnio – postanowiłam skupić się na pisaniu mojej kolejnej powieści. Wena towarzyszy mi jak nigdy, więc łapię każdą wolną chwilę na pisanie. Poza tym, jak widać na zdjęciu powyżej, korzystamy z pięknej pogody i staramy się jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Ale spokojna głowa, nie zamierzam rezygnować z blogowania! Ot, chwilowa przerwa. Żeby jednak umilić Wam czas oczekiwania na kolejny wpis, podrzucam kilka linków wartych uwagi.

  • Chyba najlepsze zestawienie książek z dzieciństwa, jakie zostało dotąd opublikowane. Znacie je? A może czas nadrobić zaległości? Ja czytałam prawie wszystkie (dumna!): KLIK.
  • O sukcesie, sławie, pieniądzach, szczęściu i pasji… ciekawy tekst na blogu Pokolenie Ikea, warto przeczytać i się nad nim zastanowić: KLIK.
  • Polecałam kiedyś na fb, polecę i tutaj. Surrealistyczne prace Dimitry Milan, niesamowicie utalentowanej nastolatki: KLIK.
  • Jeden z moich ulubionych profili. Cytaty wybierane przez autorkę rzeczywiście trafiają w samo sedno 😉 : KLIK.
  • Dress code i upały… znacie te biurowe dylematy? Kasia stworzyła praktyczny poradnik, jak ubierać się do pracy latem: KLIK.
  • Już są! Sezon na truskawki rozpoczęty, więc bierzcie i korzystajcie – mnóstwo świetnych przepisów z truskawkami w roli głównej: KLIK.
  • „Zbliżają się letnie wakacje, czas wyjazdów – najczęściej nad wodę lub w miejsca, gdzie trudniej jest zadbać o bezpieczeństwo dziecka niż w znanym mu środowisku domowym. W tym czasie dobrze jest wiedzieć jakie niebezpieczeństwa grożą naszemu maluchowi i przygotować się na przeciwdziałanie.” Rady niby dość oczywiste, ale warto sobie przypomnieć, każdy rodzic i opiekun powinien przeczytać: KLIK.

Tyle ode mnie. Mam nadzieje, że znaleźliście wśród tych linków coś dla siebie 🙂 do napisania!