ZMIANY NA BLOGU!

Niedawno uświadomiłam sobie, że blog ma już ponad 2 lata, a nadal prezentuje się tak samo, jak w chwili gdy go zakładałam. To dobrze i źle równocześnie. Dobrze, bo zanim zabrałam się za blogowanie dokładnie sobie przemyślałam jak chcę, żeby to moje miejsce w sieci wyglądało i faktycznie wybrany szablon świetnie sprawdzał się przez tak długi czas. Źle, bo każdy od czasu do czasu potrzebuje drobnych zmian, czy choćby odświeżenia, aby nie popaść w stagnację. Dlatego właśnie teraz zmobilizowałam się i wzięłam za blogowe porządki 🙂

Jak pewnie już zauważyliście, zmianie uległ przede wszystkim wygląd strony głównej. Pozbyłam się różowo-niebieskiego tła, zmieniłam układ nowych postów, usunęłam zbędne elementy z paska bocznego. Zaktualizowałam zakładki „O MNIE”, „WSPÓŁPRACA” i „KONTAKT”. Pozwoliłam sobie również nieco zmodyfikować kategorie. I teraz wygląda to tak:

KULTURA – tu znajdziecie recenzje książek, filmów, blogi i linki warte polecenia. Ale przede wszystkim książki!

SZTUKA – oglądanie prac utalentowanych artystów jest mega relaksujące. Tu dzielę się z Wami moimi najnowszymi odkryciami.

INSPIRACJE – tu znajdziecie pomysły na ciekawe urządzenie mieszkania, dekoracje świąteczne, ozdoby DIY. Czasami trafiają się też inspiracje dotyczące urody (fryzury!) lub zakupowe (prezenty!)

RODZINA – tu poczytacie o macierzyństwie, moich wartościach, planach, codzienności. O tym, co dla mnie najważniejsze.

LUDZIE – tu zebrałam wszystko, co dotyczy relacji międzyludzkich, typów osobowości, motywacji, dążenia do realizacji swoich marzeń.

LIFESTYLE – tu jest taki misz-masz 🙂 trochę o moich zainteresowaniach, podróżach, zwierzakach, blogu… wszystko, czego nie da się podpiąć pod inną kategorię.

POWIEŚĆ – tu nadal są dostępne fragmenty mojej debiutanckiej powieści – „Bursztynowego Anioła”, który niebawem ukaże się również w wersji papierowej. W tej chwili pracuję nad kolejną powieścią.

Kategorii jest sporo, czasu niewiele… nie ukrywam, że w przyszłości chciałabym skupić się przede wszystkim na dwóch z nich: kulturze i rodzinie. Kulturze, bo uwielbiam książki i uwielbiam o nich pisać. Rodzinie, bo każdego dnia jako mama odkrywam nowe cuda, kocham swoje życie i nie wyobrażam sobie nie dzielić się z Wami całym tym dobrem. Na pewno też będę Was nadal zachęcała do tworzenia sobie ambitnych planów i przede wszystkim działania, bo marzenia są po to, żeby je spełniać 🙂 a może jest jakiś rodzaj wpisów, który lubicie szczególnie? Jeśli istnieje temat, który chcielibyście abym poruszyła na blogu, koniecznie dajcie znać w komentarzu lub wiadomości prywatnej! Na pewno wezmę pod uwagę Wasze sugestie.

Przy okazji chciałabym zachęcić Was do polubienia bloga na Facebooku. To tutaj jestem najbardziej aktywna, informuję o nowych postach, podsuwam ciekawe linki, dzielę się inspirującymi cytatami.

Posiadam również konto na Instagramie. Przyznaję się bez bicia, że nowe zdjęcia nie pojawiają się tu zbyt często, ale za to są w 100% prawdziwe. Możecie podejrzeć, co aktualnie czytam, w jakie piękne miejsca wybieram się na rodzinne spacery, jak spędzam wolny czas… i wiele więcej.

To by chyba było na tyle. Zmiany może nie są spektakularne, ale tyle wystarczyło, aby powrócił zapał do pisania. Już notuję pomysły na nowe wpisy 🙂 i dziękuję mojemu Mężowi, który jak zwykle udzielał wsparcia technicznego i pilnował, żebym niczego nie zepsuła. A Wam jak się podoba?

P.S. Gdyby coś nie wyświetlało się poprawnie to dajcie znać!