KOBIECE INSPIRACJE: GARDEROBA

Przyznajcie się – która z Was nie chciałaby takiej garderoby, jak ta na zdjęciu powyżej (razem z zawartością, of course)? Albo choćby takiej:

497
Cudo, prawda? Pewnie, też bym chciała…

A teraz schodzimy na ziemię, w każdym razie ja schodzę. Po pierwsze, nie dysponuję osobnym pomieszczeniem, które w całości mogłabym przeznaczyć na przechowywanie ubrań i dodatków i nie zanosi się, aby w najbliższej przyszłości to się zmieniło. Po drugie, sama zawartość mojej szafy pozostawia wiele do życzenia <wstydzi się>. Jestem chomikiem, nie umiem rozstać się z ciuchami, których praktycznie nie noszę, a nawet z tymi, które zwyczajnie do noszenia już się nie nadają („to nic, że ta bluzka taka sprana… będzie pod sweter, albo po domu” – znacie to?). Efekt: niedomykające się drzwi szafy, pomieszanie z poplątaniem i czarna rozpacz przed każdym wyjściem („Nie mam się w co ubrać, nic do siebie nie pasuje!”). Niby dress code narzucony w pracy i bardziej przemyślane zakupy od jakiegoś czasu zapobiegają pogłębianiu się tego zjawiska, ale bajzel jaki był, taki jest… Jeśli i u Was wygląda to podobnie, to czytajcie, a raczej oglądajcie dalej. Bo dalej, zamiast zdjęć pomieszczeń do których większość z nas może sobie tylko powzdychać, zebrałam inspiracje, które pomogą wszystkim niezorganizowanym kobietkom wprowadzić do szaf trochę porządku. Chciałam zebrać w jednym miejscu pomysły na przechowywanie butów, torebek i inne ciekawe rozwiązania z wykorzystaniem pudełek lub wieszaczków, ale ten wpis byłby chyba bez endu… dlatego postanowiłam sobie podzielić go na 2-3 części. Dziś pokażę Wam tylko stojaki na ubrania, natomiast w kolejnym poście z tej serii weźmiemy pod lupę buty i torebki.  Później pewnie dodatki (choć wpis o przechowywaniu biżuterii już był – KLIK) i na koniec zastanowimy się nad organizacją całej szafy. A jak już będziemy wystarczająco zmotywowane widokami pięknie ułożonych rzeczy, to zabieramy się do roboty…

Acha, czemu stojaki: bo taki stojący lub nawet wiszący wieszak, poza swoim praktycznym zastosowaniem, potrafi w genialny sposób dodać charakteru każdemu wnętrzu. Przekonajcie się same!

460

493

462

481

487

491

494

485

489

495

486

483

496

488

Źródło zdjęć: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.